Niska cena Skarpety narciarskie , ZakupPółmaraton w Pekinie 2023 odbył się pomyślnie

Półmaraton w Pekinie 2023 odbył się pomyślnie

2023-04-18 05:20

double layer running socks factory

Po intensywnych zmaganiach w grupie mężczyzn, kenijski lekkoatleta BRIAN KWEMOI KIRUI zdobył mistrzostwo w 59:37 sekund, Yang Kegu zajął drugie miejsce w 1 godzinę, 03:41 sekund, a Peng Jianhua zajął trzecie miejsce w 1 godzinę, 05 :08 sekund.

marathon running socks

W grupie kobiet Liu Min zdobyła mistrzostwo w 1 godzinę, 11 minut i 07 sekund, Xia Yuyu zdobyła drugie miejsce w 1 godzinę, 13 minut i 14 sekund, a Xu Bingjie zajął trzecie miejsce w 1 godzinę, 13 minuty i 35 sekund.

Dwuwarstwowe skarpety do biegania zapobiegające powstawaniu pęcherzy

running socks manufacturer

W 2023 roku przypada 67. rocznica powstania Międzynarodowego Festiwalu Biegów Długodystansowych w Pekinie. W 1956 roku powstał Beijing Victory Cup Round the City Race, który był wówczas największym masowym wyścigiem długodystansowym w Chinach. W następnym roku przemianowano go na Beijing Spring Festival Round the City Race. Potem skala zawodów stopniowo się powiększała, a organizacja i trasa zawodów ulegały wielokrotnym korektom. W 2007 roku został oficjalnie przemianowany na Międzynarodowy Festiwal Biegów Długodystansowych w Pekinie. W 2016 roku zawody podniesiono do rangi półmaratonu.

Od rozpoczęcia rejestracji 15 marca w procesie rejestracji wzięło udział ponad 50 000 osób z 27 krajów i regionów, takich jak Chiny, Francja i Brazylia. Wśród nich gracze płci męskiej stanowią 74%, a kobiety 26%.

Od 13 kwietnia do dnia zawodów komitet organizacyjny wyznaczył strefę promocji i ekspozycji marki sponsorskiej oraz strefę wystawców korporacyjnych po południowej stronie mety. Oprócz sponsorów wydarzenia, do aktywnego udziału zaprosiliśmy również wysokiej jakości przedsiębiorstwa z miasta i przedsiębiorstwa zarządzające przemysłem otaczającym sport, zapewniając dogodne metody konsumpcji dla ogromnej liczby uczestników, promując zintegrowany rozwój"sport + konsumpcja", organicznie łącząc imprezy sportowe z działaniami komercyjnymi i dalej stymulując potencjał krajowej konsumpcji sportowej.

skarpetki do biegania

Skarpety Beijing Risheng przyniosą bestseller skarpety sportowe (skarpety frotte), w tym skarpetki do chodzeniaskarpety myśliwskieskarpetki do biegania (letnia skarpeta do biegania)skarpetki rowerowe (skarpeta rowerowa)skarpety trekkingowe, jak również funkcjonalne skarpetkiskarpety kompresyjnezdrowe skarpetki. Ten producent skarpet zwłaszcza zaopatrzenie skarpety do sportów zimowych tak jak zimowe skarpety do biegania (zimowa skarpeta do biegania)dwuwarstwowe skarpety do bieganiawyściełane skarpety narciarskieskarpety narciarskie z szeroką łydkązimowe skarpety rowerowe (fabryka zimowych skarpet rowerowych), skarpety do łowienia pod lodem (fabryka skarpet do wędkarstwa podlodowego). Jest to profesjonalna wykwalifikowana fabryka wyściełanych skarpet narciarskich, fabryka skarpet do wędkarstwa podlodowego i fabryka zimowych skarpet rowerowych.

Pobierz najnowszą cenę? Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe (w ciągu 12 godzin)