Niska cena Skarpety narciarskie , ZakupDjokovic pokonał Hulkaca 3:1 i awansował do ćwierćfinału Wimbledonu po raz 14, wygrywając 25 meczów Wielkiego Szlema z rzędu

2023-07-11 05:20

W pierwszej grze żadna ze stron nie była w stanie przełamać zagrywki przeciwnika. W siódmej rundzie Hulkacs objął w pewnym momencie prowadzenie 6:3. AleDjokoviczdobył 5 punktów z rzędu, odrobił straty 8:6 i wygrał siedem inningów, tym samym minimalnie wygrywając pierwszego seta.

tennis socks

W drugim secie obie strony wciąż nie potrafiły się przełamać. W 8. inningu Hulkacs zmierzył się z desperackim serwisem 0-40, ale później obronił cztery break pointy i skutecznie obronił swój serwis. W drugim secie również wszedł do siódmej rundy. W siódmej rundzie rywalizacja obu drużyn była bardzo zacięta.Djokoviczdobył 2 punkty z rzędu po remisie 6, wygrywając kolejne siedem inningów i zdobywając 2-setowe prowadzenie. Ze względu na późną pogodę mecz został przełożony o jeden dzień.

sport socks

Skarpety do tenisa/skarpety sportowe

running sock

W trzecim secie, który został przełożony o jeden dzień, obie strony nie dały się ponownie przełamać w pierwszych 11 inningsach. Ale w 12. rundzie, w tym serwieDjokovicmusiał bronić, dał Hulkacsowi dwa break pointy. ChociażDjokovicobronił jednego, ostatecznie został złamany po raz pierwszy w całym meczu, a Hulkacs wycofał seta 7-5.

W decydującym czwartym secieDjokovicostatecznie poprawił swoją formę. W 7. inningu, po straconych 2 break pointach,Djokovicw końcu spieniężył się na 3. break point, kończąc swój osobisty pierwszy break w grze. Po kolejnej udanej gwarancji,Djokovicobjęła prowadzenie 5:3. Na końcu,Djokovicwygrali czwartego seta 6:4, eliminując tym samym Hulkaca 3:1 i awansując do ćwierćfinału.Djokovicodniósł sześć kolejnych zwycięstw nad Hulkacami i do dziś pozostaje niepokonany.

sport socks

To już po raz 14Djokovickarierę, że dotarł do ćwierćfinału Wimbledonu, remisując z Connorsem i zajmując drugie miejsce w historii. To także jego 32. zwycięstwo z rzędu w grze pojedynczej mężczyzn na Wimbledonie i 25. zwycięstwo z rzędu w Wielkim Szlemie. W kolejnej rundzie konkursuDjokoviczmierzy się z rosyjską gwiazdą Rublowem o miejsce w półfinale.

Skarpety tenisowe

Skarpety Beijing Risheng przyniosą bestseller skarpety sportowe (skarpety frotte), w tym skarpetki do chodzeniaskarpety myśliwskieskarpetki do biegania (letnia skarpeta do biegania)skarpetki rowerowe (skarpeta rowerowa)skarpety trekkingowe, jak również funkcjonalne skarpetkiskarpety kompresyjnezdrowe skarpetki. Ten producent skarpet zwłaszcza zaopatrzenie skarpety do sportów zimowych tak jak zimowe skarpety do biegania (zimowa skarpeta do biegania)dwuwarstwowe skarpety do bieganiawyściełane skarpety narciarskieskarpety narciarskie z szeroką łydkązimowe skarpety rowerowe (fabryka zimowych skarpet rowerowych), skarpety do wędkowania pod lodem (fabryka skarpet do wędkarstwa podlodowego). Jest to profesjonalna wykwalifikowana fabryka wyściełanych skarpet narciarskich, fabryka skarpet do wędkarstwa podlodowego i fabryka zimowych skarpet rowerowych.

Pobierz najnowszą cenę? Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe (w ciągu 12 godzin)