Niska cena Skarpety narciarskie , ZakupPrzełamując 20-letni monopol Wielkiej Czwórki, Alcaraz po raz pierwszy zdobył mistrzostwo Wimbledonu

2023-07-19 05:20

Po pokonaniu Djokovica Alcaraz został trzecim Hiszpanem w historii i drugim Hiszpanem, który wygrał mistrzostwa Wimbledonu w grze pojedynczej mężczyzn w erze otwartej. Przed nim Santana w 1966 roku i Nadal w 2008 i 2010 roku zdobyli odpowiednio mistrzostwo Wimbledonu. Alcaraz z powodzeniem przełamał również dominację czterech gigantów nad Wimbledonem przez 20 lat, stając się pierwszym graczem nie będącym gigantem, który wygrał mistrzostwa Wimbledonu w grze pojedynczej mężczyzn od 2003 roku, i czwartym graczem, który wygrał mistrzostwa Wimbledonu w grze pojedynczej mężczyzn w All England Club.

tennis socks

Alcaraz i Djokovic to pierwsze i drugie rozstawienie w tym meczu. Przed finałem Alcaraz miał 7675 punktów, a Djokovic 7595. Ten, kto zdobędzie mistrzostwo, zostanie najnowszym numerem jeden na świecie w grze pojedynczej mężczyzn ATP. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w Wielkim Szlemie w półfinale singla mężczyzn French Open w zeszłym miesiącu, kiedy Djokovic pokonał Alcaraz 3-1. W tym finale Wimbledonu ta dwójka spotkała się ponownie, a proces i wynik były zupełnie inne.

sport socks

Skarpety tenisowe/skarpety sportowerunning sock

Na początku Djokovic szybko wszedł w formę, przełamując dwa kolejne inningi serwów, prowadząc 4:0 i ostatecznie wygrywając pierwszego seta 6:1. W drugim secie Alcaraz nieco się pozbierał i po gwarantowanym włosie połamał, prowadząc 2:0. Następnie Djokovic również przełamał jeden po drugim, wyrównując wynik. Następnie wyniki obu stron zmieniały się i rosły, rozpoczynając dogrywkę. W siódmej rundzie Djokovic popełnił wiele błędów bekhendowych. Ostatecznie Alcaraz wygrał dogrywkę 8:6. Alcaraz stał się odważniejszy w trzecim secie, podczas gdy Djokovic pokazał wyraźne osłabienie fizyczne i więcej błędów. Po kilku rundach konsumpcji Alcaraz wygrał trzeciego seta 6:1 i zdobył 2:1.

W czwartym secie obie strony walczyły ze sobą aż do remisu 2:2. W piątej rundzie Djokovic osiągnął decydującą przerwę, a później wygrał trzy kolejne rundy, przeciągając grę do ostatniego seta. W piątym secie Alcaraz objął prowadzenie w przełamywaniu serwisu, a jednocześnie utrzymał mocny serwis i ostatecznie wygrał decydującego seta 6:4. Ostatecznie Alcaraz pokonał Djokovica 3:2 z dużym wynikiem i zdobył mistrzostwo Wimbledonu w grze pojedynczej mężczyzn w 2023 roku.

sport socks

Skarpety tenisowe

running sock

Ten finał oznacza nie tylko, że Alakas przełamał monopol Wielkiej Czwórki i zdobył swoje pierwsze mistrzostwo Wimbledonu, ale oznacza również, że po zdobyciu pierwszego w swojej karierze mistrzostwa Wielkiego Szlema na US Open w zeszłym roku, w najlepszym harmonogramie Wimbledonu Djokovica, bezpośrednio wygrał Wielką Czwórkę i zdobył mistrzostwo Wielkiego Szlema w pięciu setach bitew.

Przez całą dekadę Alcaraz był pierwszym zawodnikiem, który pokonał Djokovicia na Stadionie Centralnym All England Club po Murrayu w finale Wimbledonu 2013. Zwycięstwo Alcaraza zakończyło siedem i cztery kolejne tytuły Wimbledonu Djokovica, a Wimbledon odniósł 34 kolejne zwycięstwa.

sport socks

Skarpety Beijing Risheng przyniosą bestseller skarpety sportowe (skarpety frotte), w tym skarpetki do chodzeniaskarpety myśliwskieskarpetki do biegania (letnia skarpeta do biegania)skarpetki rowerowe (skarpeta rowerowa)skarpety trekkingowe, jak również funkcjonalne skarpetkiskarpety kompresyjnezdrowe skarpetki. Ten producent skarpet zwłaszcza zaopatrzenie skarpety do sportów zimowych tak jak zimowe skarpety do biegania (zimowa skarpeta do biegania)dwuwarstwowe skarpety do bieganiawyściełane skarpety narciarskieskarpety narciarskie z szeroką łydkązimowe skarpety rowerowe (fabryka zimowych skarpet rowerowych), skarpety do łowienia pod lodem (fabryka skarpet do wędkarstwa podlodowego). Jest to profesjonalna wykwalifikowana fabryka wyściełanych skarpet narciarskich, fabryka skarpet do wędkarstwa podlodowego i fabryka zimowych skarpet rowerowych.

Pobierz najnowszą cenę? Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe (w ciągu 12 godzin)